O nas

Zdjęcie sekcja 1

O nas

Nasza firma działa na rynku branży farb do renowacji aut, farb do drewna i lekkiego przemysłu już od 1999 roku. Przez lata działalności, jako dystrybutor, oferowaliśmy klientom szeroki zakres asortymentu lakierniczego. W pewnym momencie postanowiliśmy jednak przejść do produkcji pod własną marką, co pozwoliło nam na jeszcze lepsze dostosowanie oferty do potrzeb klientów.

Marka własna

Obecnie jako marka Mavar, wprowadzamy na rynek coraz więcej produktów, które spełniają wymagania klientów. Staramy się dostarczać rozwiązania na najwyższym poziomie, co jest możliwe dzięki specjalistycznemu wyposażeniu naszego laboratorium, szerokiej sieci łańcuchów dostaw oraz ciągłemu rozwojowi wiedzy i świadomości naszego zespołu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspinać się na coraz wyższe szczeble i minimalizować przeciwności, które napotykamy w branży.

Warto wspomnieć, że oferujemy produkty zarówno dla indywidualnych klientów jak i dla firm. Oferujemy szeroką gamę farb do renowacji aut, farb do drewna, farb do lekkiego przemysłu oraz innych produktów lakierniczych. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów oraz profesjonalnemu podejściu do klienta, zdobyliśmy już wielu zadowolonych klientów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki ciągłemu rozwojowi i dostosowywaniu oferty do potrzeb rynku, będziemy w stanie nadal rozwijać się i zdobywać coraz więcej zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z naszą ofertą.

Zdjęcie sekcja 2

Aktualności z życia firmy

Podkład Akrylowy P 190 – nowe opakowanie!

Nowe opakowanie Podkładu Akrylowego P 190 5:1...

Strona internetowa

Grupa Mavar wystartowała z własną stroną internetową....

Zobacz wszystkie aktualności