Strona główna > Blog > Podkład Akrylowy P 190 – nowe opakowanie!

Podkład Akrylowy P 190 – nowe opakowanie!

Nasza firma, Mavar, jest dostawcą wysokiej jakości produktów z branży lakierniczej. Nasz Podkład Akrylowy P190 jest jednym z naszych flagowych produktów, który cieszy się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Z uwagi na prośby naszych klientów, wprowadziliśmy teraz na rynek mniejsze opakowania tego produktu, dostępne w komplecie zawierającym 0,4l podkładu P190 i 0,08l utwardzacza H190.

Podkład P190 jest łatwy w obróbce i bardzo wydajny. Można go stosować w wersji gruntującej i wypełniającej, spełnia wymagania Dyrektywy 2004/42/WE w sprawie LZO. Jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym i szarym, a także można je dowolnie ze sobą mieszać, aby uzyskać odpowiedni odcień szarości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego Podkładu Akrylowego P190, zapraszamy do zapoznania się z kartą techniczną produktu. Pełna oferta naszych produktów z branży lakierniczej jest dostępna na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mavar.pl/kategorie-produktow/lakiery-samochodowe/.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz uzyskać dodatkowe informacje, możesz skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy pod linkiem https://mavar.pl/formularz-zapytan/. Chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i pomocny w wyborze odpowiedniego produktu.

Pozostałe artykuły

A 110 – Przyśpieszacz do wyrobów Akrylowy i Poliuretanowych

Czym jest przyśpieszacz A 110?...